Elegantní psací stůl Hanah Home s knihovnou a policí v krásném odstínu extra ořech


Pokud potřebujete vybavit studentský pokoj, domácí pracovnu nebo kancelář, udělejte to rychle a jednoduše s psacím stolkem Hanah Home. Tento produkt je celkovou sadou, která obsahuje psací stůl s dostatečně velkou deskou, prostornou policovou knihovnu a designovou nástěnnou polici. Všechny kusy jsou vyrobeny ze stejného dekoru z odolných a kvalitních materiálů, které zajistí dlouhodobou životnost.

Moderní design

se skvěle hodí do moderních interiérů. Jeho stylový vzhled si můžete snadno představit v každé moderní kancelářské místnosti, studentském pokoji nebo domácí pracovně.

Vysoce kvalitní materiály

Všechny kusy sestavy jsou vyrobeny z odolných a kvalitních materiálů. Deska stolu je vyrobena z dřevotřískové desky potažené melaminem o tloušťce 18 mm, což zajistí dostatečnou životnost a odolnost proti vodě, vlhkosti a poškození.

Přesně navržené rozměry

Psací stůl Hanah Home s knihovnou a policí v krásném odstínu extra ořech má rozměry, které nezabírají moc místa v místnosti, ale zároveň poskytují dostatek prostoru pro všechny potřebné předměty. Výška stolu je 78,8 cm, hloubka 60 cm a šířka 120 cm. Knihovna má výšku 167,3 cm, hloubku 22 cm a šířku 90 cm. Polička má výšku 60 cm, hloubku 24 cm a šířku 60 cm.

Dostatek úložného prostoru

Sestava psacího stolu Hanah Home s knihovnou a policí v krásném odstínu extra ořech nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše věci. Knihovna poskytuje dostatek prostoru pro knihy a dokumenty, zatímco policová řešení na stole a polici umožňují jednoduše uspořádat potřebné věci.

Jednoduchá montáž

Sestavování psacího stolu Hanah Home s knihovnou a policí v krásném odstínu extra ořech je velmi snadné a rychlé s podrobným návodem krok za krokem.

Zajímavým produktem jsou rovněž závěsy pro dětský pokoj, které doplnění oblíbeného místa vašeho potomka mnohými neobvyklými doplňky. Pokud se kouknete na tento odkaz https://www.isolund.cz/produkt/hanah-home-psaci-stul-s-knihovnou-a-polici-extra-orech, najdete tam další skvělé produkty, které jistě dokážou zhodnotit design vašeho interiéru.

Nakonec musím říci, že psací stůl Hanah Home s knihovnou a policí v krásném odstínu extra ořech je ideálním produktem pro každého, kdo chce mít efektivní a stylové pracovní místo bez obětování přebytečného prostoru. Kombinace prostorného stolu, knihovny a polic dohromady poskytne dostatek úložného prostoru pro všechny vaše potřeby.