Kaldewei Ellipso Duo: Ideální obdélníková vana v moderním provedení se smaltovanou ocelí!


Krátká představení

Kaldewei Ellipso Duo 190×100 cm smaltovaná ocel levá i pravá 286030003001 je moderní obdélníková vana s povrchovou úpravou Perl-Effektem, která zajišťuje, že voda se skutálí do odpadu a veškeré nečistoty a vápenaté částice s ní odejdou.

Popis produktu

Vana je vyrobena z kvalitní smaltované oceli, což jí dodává nejen vysokou odolnost a trvanlivost, ale také moderní vzhled. Je k dispozici v levé i pravé orientaci, což umožňuje využít ji dle potřeb a možností koupelny.

Kaldewei Antislip pak zajišťuje, že vstupování a vycházení z vany bude bezpečné a pohodlné. Samotná vana je balena bez madla, nožiček a podhlavníku.

Výhody výrobku

Ačkoliv se může zdát, že obdélníkové vany nejsou tak populární jako jejich kulaté kolegyně, nabízejí mnoho výhod. Díky svému tvaru umožňují například lepší využití prostoru koupelny, ale i větší pohodlí při koupání. Navíc právě v případě Kaldewei Ellipso Duo jsou i velmi moderní a elegantní.

Vhodná volba pro každou koupelnu

Pokud tedy hledáte moderní, kvalitní a praktickou vanu, může být Kaldewei Ellipso Duo skvělou volbou. Příjemným bonusem pak je, že vana je vyrobena z materiálu, který je šetrný k životnímu prostředí.

Také vás zaujala Kaldewei Ellipso Duo 190×100 cm smaltovaná ocel levá i pravá 286030003001? Neváhejte a zavítejte na web www.nabytekhned.cz, kde si ji můžete objednat.