Královská elegance: Nová kolekce Válenda EULALIA 02 v béžové barvě


s úložným prostorem v pravém provedení

Nová kolekce Válenda EULALIA 02 přináší do vašeho domova luxus a pohodlí. Tato válenda je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí spojit eleganci s praktičností. Díky úložnému prostoru v pravém provedení získáte nejenom nádherný nábytek, ale i funkční a praktický.

Válenda EULALIA 02 v béžové barvě

Barvu látka Alova 66 – béžová se bude hodit ke každému interiéru. Tento kousek nábytku je vyroben z lamina a pěny T2130, díky kterému je velmi odolný a snadno se udržuje. Rozměry (šxvxh) jsou 90 x 55 x 195 cm, nožky jsou vysoké 1,5 cm.

Plocha na spaní má rozměr 80 x 190 cm, což znamená, že si na ní můžete v klidu udělat dobrou noc. Ale to není vše – tento nábytek skrývá pod sebou úložný prostor o rozměrech (šxvxh) 160 x 17 x 85 cm, kde si můžete uskladnit všechny své drobnosti.

Dodáváno v demontu

Záda válendy nejsou očalouněny, takže se nehodí pro umístění do volného prostoru. Dodává se v demontu, takže pokud nejste zkušený kutil, doporučujeme si před objednáním nechat poradit od profesionála.

Pokud hledáte způsob, jakým si zpříjemnit váš interiér, bude tato kolekce právě tou správnou volbou. Proto neotálejte a navštivte stránky KupsinaBytek.cz, kde si můžete zakoupit tento kousek za velmi výhodnou cenu.

Foto válendy

Foto válendy z kolekce EULALIA 02

Válenda EULALIA 02 v béžové barvě s úložným prostorem v pravém provedení je královským kouskem nábytku, který vám poskytne nejen luxus a pohodlí, ale i praktické úložné prostory. Nemusíte už hledat další kousky nábytku, protože tento vám nabízí vše, co potřebujete ke svému pohodlí.

Foto vnitřku válendy

Foto vnitřku válendy z kolekce EULALIA 02

Válenda EULALIA 02 – královská elegance pro vás a váš domov.