Kulatý skládací stůl MIKA s plastovou deskou a černou konstrukcí – průměr 1830 mm


Kulatý skládací stůl MIKA s plastovou deskou a černou konstrukcí

Kulatý skládací stůl MIKA s průměrem 1830 mm se stává stále vyhledávanějším kusem nábytku do společenských místností, kaváren a restaurací. Skvěle se hodí i do zasedacích místností v kancelářích. Je oblíbený také pro svou variabilitu a praktičnost.

Plastová deska a černá konstrukce

Stůl MIKA je vybaven plastovou deskou a pevnou černou konstrukcí. Díky použití plastových materiálů je tento stůl vhodný i pro venkovní použití, zvládne také vysoké teploty a vodu. Pevná konstrukce umožňuje snadnou manipulaci a přenášení stolu.

Skvělá variabilita a praktičnost

Jednou z hlavních předností kulatého skládacího stolu MIKA je jeho variabilita. Stůl je skládací, což znamená, že po jeho složení získáte volný prostor. Skládací stůl tedy není v místnosti překážkou a kdykoli ho snadno a rychle složíte.

Stůl MIKA se dá také snadno a rychle přenášet, díky pevné konstrukci. Pokud tedy potřebujete stůl přesunout a nebo ho sebou vynést ven, není to problém.

Nakupujte na CODINA.cz

Pokud vás tento kulatý skládací stůl zaujal, můžete si ho zakoupit na našem partnerovi CODINA.cz. Tento stůl s plastovou deskou a černou konstrukcí je zde k dispozici za skvělou cenu. Neváhejte a zvelebte svůj interiér či exteriér s naším stolem MIKA!

Kulatý skládací stůl MIKA