Luxusní sprchová hlavice Grohe Rainshower Cosmopolitan Metal s ramenem Brushed Hard Graphite 26066AL0


Popis produktu

Tato hlavová sprcha je skvělým příkladem, jak může být koupelna pozvednuta na úplně novou úroveň. Grohe Rainshower Cosmopolitan Metal je luxusní sprchovou hlavicí, která vám nabízí jednu funkci a to nádherný dešťový sprchový efekt.

Průměr hlavice je 31 cm a sprchové rameno má délku 38 cm. Celková výška hlavice je 9,5 cm. Díky těmto parametrům je tento produkt úžasným doplňkem kdekoli, kde je dostatek prostoru.

Kvalitní materiál

Grohe Rainshower Cosmopolitan Metal je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, aby vydržela mnoho let a aby vám poskytla ty nejlepší a nejosvědčenější funkce.

Tento výrobek je vybaven ramenem Brushed Hard Graphite 26066AL0, což znamená, že je zhotoven z nerezové oceli a jeho povrch je opatřen tepelně naneseným lakem, což zajišťuje jeho odolnost a trvanlivost proti poškrábání a opotřebení.

Montáž a instalace

Montáž Grohe Rainshower Cosmopolitan Metal není složitá, ale vyžaduje určitou znalost instalace sprchové hlavice. Pokud nevíte, jak ji instalovat, obraťte se na odborníka.

Pokud však máte zkušenosti s instalací sprchové hlavice, neměli byste být s instalací Grohe Rainshower Cosmopolitan Metal příliš zmateni. Hlavice a rameno jsou dodávány s veškerým potřebným příslušenstvím pro montáž.

Výsledek

Pokud hledáte luxusní sprchovou hlavici pro vaši koupelnu, Grohe Rainshower Cosmopolitan Metal s ramenem Brushed Hard Graphite 26066AL0 je nejlepší volbou. Tento produkt vám nabízí skvělý zážitek ze sprchování a díky svému nádhernému designu a prvotřídním materiálům, které jsou použity k jeho výrobě, bude určitě ozdobou vaší koupelny.

Nakupujte na srovnavacnabytku.cz

Pokud si chcete zakoupit tuto vynikající sprchovou hlavici Grohe Rainshower Cosmopolitan Metal s ramenem Brushed Hard Graphite 26066AL0, navštivte náš web srovnavacnabytku.cz.

Grohe Rainshower Cosmopolitan Metal