MID.YOU: Moderní otočná židle pro mladé – černá a bílá!

Moderní design, vysoká kvalita a příznivá cena – to je MID.YOU, novinka od značky Kupsinabytek.cz. Tuto otočnou židli si oblíbí nejen studenti a mladí nadšenci moderního designu, ale i všichni, kteří chtějí mít kvalitní a stylové vybavení pro svůj domov. Díky svému jedinečnému vzhledu se stane perfektním doplňkem pro každý moderní interiér.

OTOCNÁ ŽIDLE PRO MLADÉ, černá, bílá – ONLINE ONLY

Jak už název napovídá, MID.YOU je speciálně navržena pro mladé. Je přenosná a flexibilní, což usnadňuje její přemístění v místnosti. Také je v ní snadné sedět a zároveň odpovídá ergonomickým standardům. Díky svému modernímu designu se výborně hodí do většiny pokojů, zejména do těch moderních.

K židli MID.YOU patří velitelský křeslo pro správnou polohu těla. Lze jej nastavit na vysokou nebo nízkou pozici a na základě toho, na jaké výšce sedíte. Takže sedět na židli je opravdu velmi pohodlné.

Tato otočná židle je v současné době k dostání pouze online na Kupsinabytek.cz. Jde o unikátní produkt této značky, takže pokud ji chcete mít, neváhejte a objednejte si ji hned teď.

TYP: 99803520 – HÖHENVERSTELLBAR MAX.100 KG – L/B/H CA. 67,5X62X113,5-122

Základní rozměry této židle jsou:L/B/H ca. 67,5x62x113,5-122. Maximální nosnost je 100 kg. Židle lze pohodlně nastavit dle individuálních potřeb.

Černobílá kombinace barvy židle vytváří moderní vzhled, který je snadno kombinovatelný s ostatním nábytkem a doplňky v interiéru. Pokud jste fanouškem moderního stylu, tato židle bude pro vás tou pravou volbou.

Zaměřme se na vnitřní stranu vzhledu této židle. Ovládání výšky je velmi jednoduché a snadné díky praktické rukojeti umístěné pod sedákem. Tento mechanismus je velmi robustní, takže se na něj můžete spolehnout, že vám bude fungovat po dlouhá léta.

Chcete-li vědět více o bezproblémovém pohodlném sedu, návštěva stránek Kupsinabytek.cz, kde si můžete prohlédnout další detaily, videorecenze a získat další informace, může být velmi poučná. Odtud si také můžete objednat tuto úžasnou otočnou židli.

MID.YOU je vhodná nejen pro studenty a mladé lidi, ale pro všechny, kteří chtějí mít kvalitní a stylové vybavení svého bytu.

Díky svému minimalistickému stylu nezabere moc místa a snadno se hodí do většiny interiérů. Navíc jde o módní doplněk, který podtrhne váš osobitý styl, a to za skvělou cenu.

otočná židle

Na fotce si můžete prohlédnout samotnou židli i s jejím velitelským křeslem. Jak vidíte, její černobílá kombinace vypadá opravdu stylově. Díky svému provedení se hodí do každého moderního interiéru.

Na závěr bych chtěla zdůraznit, že židle MID.YOU je skvělá volba nejen pro mladé, ale pro každého, kdo si chce pořídit kvalitní a stylovou židli za vynikající cenu. Pokud jste se rozhodli pro tuto židli, je možné ji objednat pouze online na Kupsinabytek.cz. Navštivte tuto stránku, abyste zjistili více o této úžasné otočné židli pro mladé.

Užijte si pohodlný a stylish design s touto moderní černobílou otočnou židlí MID.YOU.

Můžete si ji objednat zde.