Moderní sprchové dveře Huppe Solva pure 120 cm ST0605.092.322


Vyberte si moderní řešení pro svou koupelnu

Chcete změnit vzhled své koupelny a přemýšlíte, jaké sprchové dveře by byly nejvhodnější? Zkuste se podívat na moderní kousky od společnosti Huppe – Solva pure 120 cm ST0605.092.322. Tyto sprchové dveře nabídnou skvělé uživatelské zážitky a krásný design, který vaši koupelnu oživí. Navíc nabízejí inovativní technologii, která vám usnadní údržbu.

Jak vypadají?

Tyto dveře jsou ideální pro lidi, kteří nenávidí ošklivé vodní skvrny na skle. Pokud totiž vyberete sprchové dveře s technologií Hüppe Anti-Plaque, už se nemusíte bát získání nežádoucích skvrn na skle. Samozřejmě také nevidíte přes odolné sklo žádné stopy od vody, stejně jako kolem skla nejsou žádné nevzhledné vrstvy vlhkosti.

A co design? V tomto případě se vám budou líbit vysoké kvality těchto sprchových dveří. Nemají bohužel vyoblené tvary vyplněné nejrůznějšími dekory. Místo toho jsou čisté a jednoduché, s chromovými lištami, které z nich dělají skvělý kus moderního designu.

Jaké výhody nabízí?

Solva pure 120 cm ST0605.092.322 sprchové dveře od Huppe

Jaké výhody dveře nabízejí?

  • Jednoduché čištění skleněné výplně – díky technologii Hüppe Anti-Plaque budete mít skvělou zkušenost s údržbou.
  • Jednoduché instalaci s návodem v balení.
  • Pěkný a moderní design, který prostupuje celým produktem – dostupné jsou různé velikosti a barvy profilů, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a prostředí koupelny.
  • Vynikající kvalita – Huppe je renomovanou značkou, která dodává kvalitní výrobky již desítky let.

Nejlepší je, že se hodí do třídy sprchových dveří bez vaničky, takže si můžete být jisti, že budou perfektně pasovat do malé i velké koupelny. Nebojte se experimentovat a najít takový styl, který přesně odpovídá vašemu vkusu a potřebám. Pokud jste již našli sprchové dveře, které odpovídají vašim potřebám, neváhejte ani minutu a objednejte si je na Sidonia.cz.