Nástěnné zrcadlo s rámem ve zlaté barvě – styl House Nordic Jersey, rozměr 35 x 80 cm


Nástěnné zrcadlo s rámem ve zlaté barvě – styl House Nordic Jersey

Nástěnné zrcadlo s rámem ve zlaté barvě - styl House Nordic Jersey

Zrcadlo jako módní doplněk

Kouzelně vypadající svět neexistuje pouze za zrcadlem, ale můžete si ho vytvořit i před ním, přímo ve svém interiéru. Značka House Nordic představila kolekci elegantních zrcadel Jersey s tenkým rámem, která jemně doladí vzhled obývacího pokoje, chodby nebo koupelny.

Styl House Nordic Jersey

Styl House Nordic Jersey je charakteristický přírodními materiály, příjemnými barvami a minimalistickým designem. Zrcadla z této kolekce se tak dokonale hodí ke všem interiérům, které se snažíte stylizovat k přírodnímu a přívětivému prostoru.

Zrcadlo s tenkým zlatým rámem

Zrcadla Jersey mají speciálně zpracovaný kovový rám, který vypadá velice pěkně a ladí se s ostatními doplňky v interiéru. Rámy jsou dostupné v třech barvách – zlaté, stříbrné a měděné, takže si můžete vybrat tu, která se vám nejvíce líbí.

, si můžete zakoupit zde.

Kde umístit zrcadlo?

Zrcadlo Jersey se hodí do všech prostor a lze je umístit na jakoukoliv stěnu. Obzvláště dobře se hodí do prostor, kde není dostatek přirozeného světla, protože odraz světla vás opticky rozjasní a prostor se bude zdát jasnější a vzdušnější.

Nástěnné zrcadlo s rámem ve zlaté barvě - styl House Nordic Jersey v interiéru

Závěr

Zrcadlo Jersey ve zlaté barvě je krásným a stylovým doplňkem vašeho interiéru a najdete ho v široké nabídce velikostí. Svět se skrze něj bude zdát o něco krásnější, jasnější a prostornější. Nečekejte a pořiďte si tento módní kousek už dnes!