Nomon OJ v černé barvě s průměrem 50cm


Atraktivní designový doplněk pro váš interiér

Nástěnné hodiny NOMON OJ černé jsou nádherným designovým prvkem, který do vašeho interiéru přinese svěží a originální vzhled. Tyto hodiny jsou vyráběny renomovanou španělskou firmou Nomon podle designových návrhů proslulého světového designera José María Reiny.

Tyto hodiny jsou dostupné v mnoha svěžích barevných provedeních, které dokážou oživit prostor nejen v domácnosti, ale také v komerčních budovách jako jsou např. recepce, restaurace, bary, divadla, kina, ordinace, lékárny, nemocnice, úřady atd. Tyto hodiny jsou praktickou a stylovou volbou, kterou si jistě oblíbí každý, kdo si cení kvalitního a osobitého designu.

Jaké jsou technické parametry těchto hodin?

Hodiny jsou baleny v kreativním designovém obalu a obsahují šablonu pro snadnou montáž. Velká ručička měří 32 cm a malá ručička 25,5 cm. Jednotlivé body číselníku mají průměr 2,2 cm. Pohání je kvalitní německý quartzový strojek UTS s plynulým a tichým chodem. Strojek pracuje na jednu baterii AA 1,5 V, kterou není součástí balení.

Hodiny jsou vyrobeny z tvrzeného lakovaného strukturovaného ABS plastu.

Hodí se tyto hodiny jako dárek?

Tyto hodiny jsou zároveň hodnotným dárkem s dlouhodobým praktickým využitím. Můžete s nimi potěšit nejen své blízké, ale i obchodní partnery.

Pokud hledáte atraktivní a originální designový doplněk pro svůj interiér, který zároveň splňuje požadavky na kvalitu a praktičnost, jsou nástěnné hodiny NOMON OJ černé tou správnou volbou. Objednejte si je ještě dnes a rádi vám je pošleme kamkoli v České republice.

Klikněte zde pro více informací a koupě těchto nástěnných hodin NOMON OJ černé.