Policejní Meba MN13 na prodej v Baltimore: Černá barva pro ostrahu všechnyho důležitého!

Pro ochranu svých cenných věcí v bytě nebo kanceláři, můžete nyní využít nabídku na naši policejní skříň od renomované firmy Meba. Utajené dokumenty, cennosti nebo dokonce zbraně můžete mít v bezpečí díky této robustní konstrukci z laminované dřevotřískové desky DTDL s hrubou strukturou.

Police Meba MN13 – nábytek odolný vůči vnějším vlivům

Tuto policejní skříň si můžete pořídit v černé barvě, která dodá vaší místnosti punc prestiže a řekne návštěvám, že jste vážným a zodpovědným člověkem.

Ochrana vašeho majetku před poškozením je zajištěna také díky celkovému rozměru skříně 110x20x24cm, který poskytuje dostatek místa pro všechny vaše důležité věci. Pokud máte problém s tím, kde uchovat zbraně nebo jiné nebezpečné předměty v místě, kde jsou blízko dětí, Meba MN13 je tím nejlepším řešením.

Pokud chcete udělat interiér více sofistikovaným, můžete vybrat i variantu dekoru ořech baltimore, která bude ladit s koženým nábytkem nebo i se starožitnými předměty.

Nábytek v demontáži k montáži svépomocí

Parametry: šířka x výška x hloubka 110x20x24cm

Materiál: Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.

Údržba: Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.

Montáž: Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.

Meba MN13 baltimore

Nebojte se investice do opravdového kousku nábytku, který vám poskytne bezpečí a klid v duši. Objednávejte Meba MN13 přímo z našeho e-shopu již dnes za bezkonkurenční cenu.

Nabízíme i možnost dopravy přímo k vám domů.

Koupit nejlevněji na webu