Rozkládací pohovka SILLA v provedení Nube 04 – nebe na zemi pro relaxaci a odpočinek

Rozkládací pohovka SILLA je jedinečná kombinace klasické pohovky a lůžka. Díky svému rozkládacímu mechanismu se snadno přizpůsobí vašim potřebám. Pokud si potřebujete odpočinout po náročném dni v práci, či se potřebujete ubytovat hosty, SILLA vám nabídne pohodlné řešení.

Úložný prostor

Bez ohledu na to, zda máte ve vašem bytě dostatek prostoru, úložný prostor vždy přijde vhod. Rozkládací pohovka SILLA nabízí pod sedákem dostatek úložného prostoru. Stačí jenom sedák zvednout a odkrýt úložný prostor. Dále lze použít dostupné skříňky a policové systémy, které se dokonale hodí pro SILLU.

Komfortní odpočinek

SILLA byla navržena tak, aby nabídla pohodlné posezení i odpočinek. Její polstrované sedák a opěradlo vám nabídnou maximální pohodlí. Když k tomu přidáme měkké polštáře, získáte dokonalé posezení pro relaxaci a odpočinek.

Unikátní design

Krása spočívá v jednoduchosti, to platí i o pohovce SILLA. Její čisté linie a jednoduchý design jí propůjčuje moderní vzhled, který se perfektně hodí do každého interiéru. Nube 04 provedení dodává elegantní a decentní vzhled, který může být ozvláštněn doplňky jakými jsou polštáře nebo přehozy.

Rozkládací pohovka SILLA v provedení Nube 04

Různé barvy

Pohovka SILLA je dostupná v různých barvách. Díky široké škále barevných provedení si můžete vybrat takové provedení, které se dokonale hodí k vašemu interiéru. Pohovka SILLA je dostupná v následujících barvách: béžová, hnědá, šedá, tmavě modrá, světle modrá a tmavě šedá.

Nezapomeňte navštívit skvělanabytek.cz, kde najdete nejen pohovku SILLA, ale i mnoho dalších šikovných nápadů na vybavení domácnosti.