Šedá koženková rohová pohovka MESONICA Musso, levá, 248 cm – dokonalá volba pro moderní interiér

Designová rohová pohovka MESONICA Musso  bude díky svému úchvatnému vzhledu nepřehlédnutelnou součástí Vaší domácnosti. Stabilní podnož z bukového dřeva v tmavé barvě je skvěle doplněna o šedé čalounění z kvalitní ekokůže, která dodává pohovce estetický vzhled a nadprůměrnou životnost.

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Doporučení pro čištění pohovky MESONICA Musso

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Pro důkladné vyčištění pohovky pak doporučujeme využít služeb profesionálních firem.

Zde si můžete prohlédnout a zakoupit pohovku MESONICA Musso.

Šedá koženková rohová pohovka MESONICA Musso, levá, 248 cm

Šedá koženková rohová pohovka MESONICA Musso, levá, 248 cm je dokonalou volbou pro moderní interiér. Její šedé čalounění z kvalitní ekokůže v kombinaci s tmavou podnoží z bukového dřeva vytváří dokonalý estetický dojem. Pohovka MESONICA Musso nabízí nejen skvělé vizuální vlastnosti, ale i nadprůměrnou životnost díky použitému materiálu.

Protože je tento produkt vyráběn na zakázku, je možné se setkat s individuálními obchodními podmínkami, co se týče vrácení zboží. Pokud potřebujete pohovku MESONICA Musso vyčistit, je nejlepší použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pokud chcete provést důkladné vyčištění, doporučujeme kontaktovat profesionální čisticí služby.

Pohled na šedou koženkovou rohovou pohovku MESONICA Musso, levou, 248 cm

Pokud se rozhodnete pro nákup rohové pohovky MESONICA Musso, máte jistotu, že získáte kvalitní a krásný nábytek, který ozvláštní Váš interiér. Navíc díky šedému čalounění bude Vaše nová pohovka snadno kombinovatelná s různými barvami a dekoracemi. Prohlédněte si produkt na našem e-shopu a neváhejte si zakoupit tuto jedinečnou pohovku.