Seltmann Weiden nádoba na cukr – dokonalý doplněk vaší kávové sestavy


NÁDOBA NA CUKR – BÍLÁ

Seltmann Weiden vyrábí porcelánové výrobky s německou kvalitou už více než 200 let. Jedním z největších hitů této značky je nádoba na cukr, která je dokonalým doplňkem vaší kávové sestavy. V tomto článku si přiblížíme tuto krásnou bílou nádobu, kterou by neměl chybět v žádné domácnosti.

Design a kvalita

Krásná bílá nádoba na cukr je vyrobena z velmi kvalitního porcelánu, díky kterému je nádoba pevná a odolná. Navíc je porcelánový povrch nádoby hladký a s lesklým efektem, takže se perfektně hodí k vašemu porcelánu. Zde na esrom.cz si můžete prohlédnout více fotografií této krásné nádoby a přesvědčit se o jejím designu a kvalitě.

Využití nádoby na cukr

Nádoba na cukr není jen módní doplněk vaší kávové sestavy, ale také velmi praktická věcička. Uchováváte v ní totiž cukr, aby byl vždy po ruce a neztratil svou vlhkost. Zároveň díky přítomnosti víčka nevypadne cukr na podlahu a nádoba vám jej udržuje v suchém prostředí.

Jak se o nádobu na cukr starat

Nádobu na cukr není třeba o nic zvlášť pečovat než o zbytek vašeho porcelánu. Můžete ji mýt v ruce nebo v myčce a používat opakovaně. Důležité ale je nádobu dobře vysušit, aby se v ní nedržela voda a cukr nezasychal. Pokud se nádoba někdy polámá, je třeba ji zahodit, protože se snadno tříští na ostré střepy.

Závěr

Tak nečekejte a zkuste si pořídit krásnou bílou nádobu na cukr od značky Seltmann Weiden. Bude to dokonalý doplněk vaší kávové sestavy a navíc velmi praktická věcička do vaší kuchyně. Vyberte si ji hned na internetu a získejte ji za skvělou cenu. Naše doporučení rozhodně stojí za to!

Nádoba na cukr
Nádoba na cukr s víčkem
Nádoba na cukr v kávové sestavě