Smaragdově zelená krása – nová stolička Mauro Ferretti Paris


O stylu Glamour

Nechte se oslnit leskem honosného glamour stylu, kde hlavní prim hraje zlatá barva, sametové povrchy a pestré barvy. Luxus, třpyt, elegance a pohodlí – takový je styl glamour.

Detaily zlaté barvy vnesou do prostoru nejen podmanivou záři, ale i vznešenou estetiku.

O značce Mauro Ferretti

Značka, která má bohaté zkušenosti s výstředním nábytkem i dekoracemi. Více než 30 let dělá Mauro Ferretti unikátní kousky v pestrém stylu. Mezi klíčové faktory značky patří inovativní provedení a spokojenost zákazníků. Pokud hledáte vybavení interiéru, které nikdo jiný nemá, jste tu správně. Dodejte svému domovu třpyt a lesk s Mauro Ferretti.

O stoličce

Smaragdově zelená stolička od Mauro Ferretti Paris je jedním ze zářivých kousků, které vám mohou dodat luxusní pocit v obývacím pokoji. Kombinace zlaté nohy a sametového zeleného potahu dělají z této stoličky unikátní kousek nábytku. Stolička poskytuje dokonalé pohodlí s vysokým opěradlem a polstrovaným sedákem. Nádherná stolička vám může dodat pocit exkluzivity a dokonalého vkusu ve vaší domácnosti.

A co by to bylo za posezení bez vhodné podnožky? K pohodlnému křeslu si pořiďte i podnožku, na kterou nahodíte unavené nohy jen co přijdete z práce.

Vyberte si ze široké nabídky produktů Mauro Ferretti a udělejte si doma nevšední a originální designový kousek, který Vás bude těšit každý den.

Vyzkoušejte smaragdově zelenou stoličku Mauro Ferretti Paris a dopřejte si zářivý kousek pro svůj interiér. Pro více informací o produktu klikněte na tento odkaz.