Spát jako Belmondo II: luxusní postel v černé barvě s okouzlujícím mintovým odstínem

Je dobře známo, že každý z nás potřebuje ke kvalitnímu odpočinku hlavně pohodlí a kvalitní postel. Pokud vám nevyhovují běžné postele a hledáte řešení pro skvělý spánek, máme pro vás špičkovou variantu – Belmondo II.

Popis produktu

Belmondo II je luxusní postel s elegantním vzhledem v černé barvě s příjemným mintovým odstínem. Právě tento odstín postel propůjčuje nevšední atmosféru do každého interiéru. Rám postele je vyroben z laminované desky o šířce 16 mm. Postel je k dispozici v rozměrech 140 x 200 cm.

Postel Belmondo II
Postel Belmondo II 140×200 cm, černá barva s mintovým odstínem

Postel je dodávána bez matrace, tudíž máte možnost si ji vybrat dle svých představ a potřeb. Součástí balení jsou 9 ks panelů, kdy rozměr jednoho panelu je 84×42 cm. Je nutné dodat, že lepidlo na panely není součástí balení. Nábytek je dodáván v demontu, proto je zapotřebí určitá míra manuální zručnosti při jeho sestavení. Nicméně, ukázalo se, že sestavení není náročné a zvládne ho naprosto každý.

Parametry produktu

  • Šířka: 143,4 cm
  • Hloubka: 203,2 cm
  • Výška: 40 cm

Přejděte na stránku produktu, kde si můžete detailněji prohlédnout fotografie Belmondo II a zároveň si ji objednat za skvělou cenu. Věříme, že tento kus nábytku vám přinese kvalitní odpočinek po náročném dni práce.