Tescoma Chlebovka 4FOOD 32 cm – Vaše nezbytnost pro pečení chleba!

Tescoma Chlebovka 4FOOD je nezbytnou součástí vaší pekárenské kolekce. S její pomocí si můžete snadno uložit všechny druhy pečiva, včetně chleba, který můžete snadno upéct s vynikajícím výsledkem.

Profilované dno chlebníku zabraňuje nežádoucímu vlhnutí

Pokud se vám už někdy stalo, že se vám chléb ve staré krabici nebo v igelitovém pytlíku stává vlhkým a nechutným, jistě oceňujete profilované dno chlebovky 4FOOD. Díky němu je zajištěno, že váš chléb zůstane čerstvý a chutný. Navíc má plastové tělo chlebovky také protiskluzovou úpravu, díky které se neklouže na rovných površích.

Prvotřídní a odolný materiál pro snadnou údržbu

Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, chlebovka 4FOOD od Tescomy je velmi snadno udržovatelná a čistá. Stačí ji otřít vlhkou utěrkou a následně ji dobře osušit. Materiál je také odolný vůči oděru a poškození, takže se nemusíte bát, že byste si ji rychle poškodili.

Záruka na 3 roky

Tescoma věří ve svůj produkt a proto nabízí záruku na tuto chlebovku na 3 roky. Pokud by se vám během této doby nějakým způsobem poškodila, nebo by její používání nebylo zcela bezproblémové, stačí ji vrátit a Tescoma vám ji vymění za novou.

Upozornění: mastné a tukové pečivo, např. koblihy, croissanty apod., uchovávejte v chlebníku v potravinových sáčcích.

Tescoma Chlebovka 4FOOD 32cm