BLOOMINGVILLE – Závěsný květináč ROCKIE 82047347 pro okouzlující rostliny


O PRODUKTU

Designový závěsný květináč ROCKIE od dánského výrobce nádherného nábytku BLOOMINGVILLE. Moderní a nádherný květináč ve světlém provedení je vyroben ze sušené mořské trávy. Krásný stylový květináč ROCKIE je ideální pro nadšence jednoduchého skandinávského nebo boho stylu. Díky květináči zaručeně vnesete do svého domova uvolněnou a útulnou atmosféru.

KLADY A ZÁPORY

Klady

  • ✅ Zajímavý design
  • ✅ Krásné zpracování
  • ✅ Kvalitní materiál
  • ✅ Široké využití

Zápory

  • ❌ Nejsou

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál: mořská tráva, plast

Barva: světlá

Rozměry vxø: 65×20 cm

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: nevyžaduje

Péče: pravidelně otírat prach

Pokud jste také nadšenec jednoduchého skandinávského nebo boho stylu, určitě byste si měli pořídit tento okouzlující závěsný květináč ROCKIE od značky BLOOMINGVILLE. Tento moderní designový květináč zaručeně vynikne ve vaší domácnosti a bude dokonalým doplňkem pro vaše rostlinky. Pokud vás tento květináč zaujal, můžete si ho zakoupit na nabytekprozivot.cz. Tak neváhejte a pořiďte si tento krásný květináč ještě dnes!

BLOOMINGVILLE - Závěsný květináč ROCKIE

Tento závěsný květináč ROCKIE je vyroben z kvalitního materiálu – ze sušené mořské trávy a plastu. Jeho světlé provedení mu dodává lehkost a eleganci. Květináč má rozměry 65×20 cm a díky svému designu se hodí do různých prostor ve vaší domácnosti. Jednou z výhod tohoto květináče je také fakt, že ho nemusíte nikde upevňovat – stačí ho jednoduše zavěsit kamkoliv v místnosti.

Abyste si mohli užívat své okouzlující rostlinky v tomto květináči co nejdéle, je důležité se o něj dobře starat. Květináč stačí pravidelně otírat od prachu a pokud se rostlinky vysušují, je potřeba je zalévat. Díky svému praktickému designu si ale udržování květináče ROCKIE můžete zjednodušit a zároveň si užívat krásných rostlinek v tomto stylovém květináči.

BLOOMINGVILLE - Závěsný květináč ROCKIE

Neváhejte tedy a zařiďte si svůj domov oázou klidu a pohody s tímto okouzlujícím závěsným květináčem ROCKIE od značky BLOOMINGVILLE, který si můžete zakoupit na nabytekprozivot.cz.