Modrá rohová pohovka Flow od Scandic pro levý roh

Modrá rohová pohovka Scandic

Stylový kousek pro moderní interiér

Prostorná rohová pohovka je základem obývacích prostorů, ať už na lenošení po dlouhém dni, či pro posezení s přáteli. Na první pohled jednoduchý design doplňují úzké kovové nohy. Váš interiér díky tomu získá nádech moderního skandinávského stylu značky Scandic.

Modrá rohová pohovka Scandic

Pohodlné posezení pro celou rodinu

Každý, kdo touží po pohodlném posezení, ocení prostornost této rohové pohovky. Struktura sedáku i opěradla je navržena tak, aby se pohovka přizpůsobila tvaru těla svého majitele. Vyzkoušejte ten pocit, kdy vás pohovka obepne jako obláček. Pro ještě větší pohodlí si můžete k pohovce dokoupit puf ze stejné řady.

Modrá rohová pohovka Scandic

Prostorový prvek, který nepřehlédnete

Modrá barva a nadčasový design dělají z této pohovky nejen kus nábytku, ale i designový prvek každého interiéru. Bez ohledu na styl, který preferujete, Flow rohová pohovka vám nabídne mnoho možností, jak ji začlenit do vašeho obývacího pokoje.

Modrá rohová pohovka Scandic

Zakoupit si můžete i levou nebo pravou variantu

Tato pohovka se nabízí v levém rohu a pravém rohu. Do jakéhokoliv prostoru se tedy bude hodit. Navíc ji můžete snadno kombinovat s ostatním nábytkem této řady.

Nechte vstoupit do vašeho obývacího pokoje kousek stylu a maxima pohodlí s rohovou pohovkou Flow od Scandic. Zakoupit si ji můžete na www.esrom.cz.