Rotho KOŠ NA ODPADKY – praktický a prostorný pomocník pro domácnost!

Potřebujete praktické řešení na třídění odpadů v domácnosti? Pokud ano, Rotho KOŠ NA ODPADKY je ideální volbou pro vás. Podívejte se na výhody tohoto praktického pomocníka, který usnadní třídění odpadů a zlepší celkové vybavení vašeho domova.

Vysoce kvalitní plastový materiál

Rotho KOŠ NA ODPADKY je vyroben z kvalitního plastu, proto je velice odolný a vysoce kvalitní. Nebojte se, že by vám koš rychle nahradit, plastový materiál je velice trvanlivý. Díky tomu můžete mít Rotho KOŠ NA ODPADKY na mnoho let.

Rotho KOŠ NA ODPADKY

40 litrová kapacita

Koš má nižší výšku, která zajišťuje snadnou manipulaci při třídění odpadů. Vysoká kapacita Rotho KOŠE NA ODPADKY 40l umožňuje snadno třídit odpadky a zabudovat ho i do menších bytů.

Rotho KOŠ NA ODPADKY

Různé barvy

Díky velké škále barev si můžete vybrat ve vašem oblíbeném stylu. Od klasických barev, jako je černá a bílá, až po výrazné nebo zemitější tóny.

Rotho KOŠ NA ODPADKY

Prostorný pomocník pro domácnost

Rotho KOŠ NA ODPADKY je velice praktický a prostorný, takže můžete třídit odpadky bez problému i s celou rodinou nebo když máte hosty. Koš se snadno umísťuje kamkoli – do kuchyně, předsíně nebo do další místnosti, která potřebuje třídící koš na odpadky.

Zkrátka, Rotho KOŠ NA ODPADKY, 40 l – ALBULA, PLAST – ANTRACIT – 40X35,8X34 CM, 40 L, je ideálním pomocníkem pro každou domácnost. Vyberte si svou oblíbenou barvu a mějte na dlouhá léta vyřešeno třídění odpadů!

Zjistit více o Rotho KOŠI NA ODPADKY