Volně stojící vana Polysan Nigra s litým mramorem v rozměru 158×80 cm a možností instalace vlevo i vpravo (kód 82511)


Volně stojící vana je elegantní a praktický prvek moderní koupelny. Pokud hledáte bezúdržbovou vanu, která bude nejen krásná, ale i prospěšná pro vaše zdraví, je Polysan Nigra tou správnou volbou. Tato vana je vyrobena z nejkvalitnějšího litého mramoru, což zabezpečuje vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Levá i pravá orientace

Jedinečnou vlastností této vany je možnost instalace vlevo i vpravo, což se hodí v každé koupelně. Díky této kompatibilitě lze tuto vanu použít kdekoliv, kde by se jiné vany nevešly. Pokud tedy máte pravou nebo levou ruku, rádi vybíráte mezi různými barvami nebo konzistencí koupelen a chcete mít volbu, je Polysan Nigra tím, čím potřebujete

Litý mramor

Vana Polysan Nigra se pečlivě vyrábí z nejkvalitnějšího litého mramoru, který vypadá velmi elegantně a jednoduše se udržuje. Litý mramor se neodírá, neztrácí svůj tvar a nekazí se vlhkostí, což z něj dělá trvanlivý a praktický materiál na vany. Díky tomu může být tato vana extrémně trvanlivá a dlouho vám poskytovat zážitky z relaxace.

Objem vany

Objem této vany je 240 litrů, což je dostatek pro pohodlnou koupel. Jelikož dochází k ohřevu vody, je tato vana také vhodná pro osoby, které chtějí ušetřit na energiích, zvláště pokud je dobře izolovaná.

Odkaz na produkt

Chcete-li si objednat volně stojící vanu Polysan Nigra s litým mramorem, přejděte prosím na tuto stránku www.nabytekted.cz/produkt/volne-stojici-vana-polysan-nigra-158m80-cm-lity-mramor-leva-i-prava-82511.

Obrázky

Níže naleznete několik fotografií této vany.

polysan_nigra_82511

polysan_nigra_82511

polysan_nigra_82511

Závěr

Vana Polysan Nigra s litým mramorem v rozměru 158×80 cm a možností instalace vlevo i vpravo (kód 82511) je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. S jejím exkluzivním designem, vysokou odolností a maximalizujícími hodnotami každého vlastníka je Polysan Nigra tím, co vaše koupelna potřebuje. Navštivte naši stránku a zjistěte více!